Reklama

27 sierpnia: Zawody drwali - Kolbuszowa 2021

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

Kalendarz imprez Regionalna Dyrekcja Lasów Państwowych w Krośnie wraz z Zarządem Oddziału Stowarzyszenia Inżynierów i Techników Leśnictwa i Drzewnictwa w Krośnie zaprasza na „XV Regionalne Zawody Drwali – warsztaty z bezpieczeństwa i wydajnych metod pracy przy pozyskaniu drewna oraz prezentacja różnych technik ścinki”.

  • Kiedy: piątek (27 sierpnia)
  • Gdzie: skansen w Kolbuszowej
  • Rozpoczęcie: godz. 8 - rejestracja zawodników i odprawa
 

Na wydarzenie przyjadą pilarze z całego Podkarpacia, którzy zostali wyłonieni jako najlepsi w swoich nadleśnictwach.  

Wspólna rywalizacja zostanie przeprowadzona na podstawie obowiązujących przepisów i instrukcji BHP w leśnictwie pod nadzorem Państwowej Inspekcji Pracy. Nadrzędnym celem zawodów jest przypomnienie, utrwalenie oraz promowanie zasad bezpieczeństwa i higieny pracy w ciężkim i niebezpiecznym zawodzie drwala.

Zawody będą również doskonałą  okazją do spotkania się współpracujących firm i do wymiany doświadczeń. Ważnym aspektem zabawy jest integracja ludzi pracujących na rzecz podkarpackich lasów

- Zapraszamy wszystkich do obserwowania i kibicowania zawodnikom, a firmy związane z branżą leśną do prezentowania swoich ofert. Zachęcamy mieszkańców naszego regionu, starszych i młodszych, do wizyty w skansenie w tym dniu, ponieważ będą mogli zapoznać się chociaż z jakąś częścią ciężkiej pracy pilarzy

- zachęcają organizatorzy.

Plan zawodów:

  • godz. 8 – Rejestracja zawodników i odprawa
  • godz. 8.30 – Wystąpienie i przypomnienie zagrożeń przez przedstawiciela Państwowej Inspekcji Pracy
  • godz. 9 – Przejazd na I konkurencję
  • godz. 10 – Konkurencje II-V w MKL w Kolbuszowej (w części bez biletów)
  • godz. 15 - Podsumowanie i rozdanie nagród. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy