Reklama

Żacy Kolbuszowianki robią postępy

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA W trzecim turnieju Podkarpackiej Ligi Żaków wygrali kolejne spotkanie.

Zawodnicy Daniela Jamroza z roczników 2008/09 gościli w sobotę (24 września) przyzwyczajone już w tego typu zawodów drużyny Piłkarskich Nadziei Mielec, Szóstki Jasło oraz Stali Gorzyce.

- Moi chłopcy dopiero się ogrywają. Pracujemy nad tym, aby z każdym meczem równali do tych nieco bardziej doświadczonych zespołów, co powoli się udaje – mówił trener Jamróz. W turnieju nie wzięła udziału ekipa Izolatora Boguchwała, którą młodzi gracze Kolbuszowianki zdążyli już ograć w lidze dwukrotnie (10 września w Jaśle 1:0 oraz 17 września w Gorzycach 3:0 – przyp.red).

Pod nieobecność „Izolacji” pokonali jednak drugą drużynę Piłkarskich Nadziei. Ta pierwsza z dorobkiem 39 punktów jest liderem rozgrywek. Kolbuszowianka z 12 punktami na koncie jest piąta, stawkę zamyka Izolator. 

Następne turnieje zaplanowano w Boguchwale (1 października) i Woli Chorzelowskiej (8 października).

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE