Reklama

Święto Policji 2022. Awanse i odznaczenia dla kolbuszowskich policjantów [ZDJĘCIA - LISTA NAZWISK]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Podczas obchodów tegorocznego Święta Policji, które miały miejsce w czwartek (21 lipca) w synagodze w Kolbuszowej, wręczono awanse i odznaczenia dla kolbuszowskich funkcjonariuszy. Publikujemy nowe zdjęcia i listę nazwisk wyróżnionych w tym dniu mundurowych.

Podczas wczorajszej uroczystości awans na wyższy stopień służbowy otrzymało ponad trzydziestu kolbuszowskich policjantów. Awanse i odznaczenia wręczył funkcjonariuszom mł. insp. Piotr Zalewski, Zastępca Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie oraz nadkom. Adam Mielnicki, szef kolbuszowskich policjantów.

Na stopień podinspektora awansowała I Zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej nadkom. Anna Antkiewicz. W korpusie oficerów młodszych awansowało natomiast dwóch policjantów, w korpusie aspirantów przyznano 20 awansów, w korpusie podoficerów 8, w korpusie szeregowych na wyższy stopień służbowy mianowano z kolei 1 policjanta.

Medalem 30-lecia powstania Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów odznaczono Komendanta Powiatowego Policji w Kolbuszowej nadkom. Adama Mielnickiego, podkom. Roberta Gacka oraz Pana Franciszka Batorego.

Za zasługi dla Zarządu Wojewódzkiego Niezależnych Samorządnych Związków Zawodowych Policjantów w Rzeszowie medalami wyróżniono nadkom. Annę Antkiewicz, kom. Jolantę Skubisz-Tęczę, podkom. Krzysztofa Andrysia, asp. sztab. Dariusza Tęczę oraz  mł.asp. Justynę Kuśnierz.

Nadkom. Adam Mielnicki podkreślał, że Święto Policji to czas refleksji, w którym każdy z funkcjonariuszy uświadamia sobie, że zawód, który wybrali, jest służbą i misją.

- Święto Policji, to święto wszystkich funkcjonariuszy, którzy każdego dnia są gotowi zaryzykować swoje bezpieczeństwo, aby dawać bezpieczeństwo innym

- podsumował.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE