Reklama

Noworoczny koncert w Niwiskach

Opublikowano: pt, 13 sty 2017 15:25
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA W poniedziałek, 9 stycznia, w Niwiskach odbył się Koncert Noworoczny. Organizatorem tego wydarzenia była Szkoła Muzyczna I Stopnia.

W świątecznym i karnawałowym repertuarze wystąpili zarówno uczniowie, jak i nauczyciele. Koncert rozpoczął się od występu kwartetu saksofonowego. Dodatkową niespodzianką dla publiczności był występ Michała Stochela, uczestnika programu "Mam talent", który zagrał na akordeonie. 
Widowisko poprowadzili - Agnieszka Reguła i Krzysztof Warzocha, którzy zaprezentowali się również na scenie w utworze "Kiedy zima się zaczyna". Na zakończenie zagrała orkiestra, w której wystąpili nauczyciele szkoły muzycznej. Wszyscy zebrani mogli usłyszeć przepiękne melodie. Artyści zagrali utwory: "My way" - z repertuaru Franka Sinatry, "Balladę dla Adeline" - Paula Sennevilla oraz "Marsz Radeckiego" - Johanna Straussa. 
Na widowni zasiedli zarówno zaproszeni goście, jak i rodzice uczniów oraz wszyscy, którzy chcieli spędzić ten wieczór, słuchając muzyki. Każdy występ został nagrodzony gromkimi brawami, a publiczność z dużym zainteresowaniem oglądała wszystko, co działo się na scenie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.