Reklama

Grzegorz Romaniuk ponownie prezesem Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej |ZDJĘCIA|

Opublikowano: czw, 4 kwi 2019 09:06
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA W poniedziałek, 1 kwietnia, Rada Miejska w Kolbuszowej wybrała nowego prezesa Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej. O to stanowisko ubiegało się dwóch kandydatów.

W pierwszym głosowaniu 21 radnych miejskich oddało swój głos. Po odczytaniu wyników przez Krzysztofa Wójcickiego, przewodniczącego komisji skrutacyjnej, okazało się, że spośród oddanych głosów jeden był nieważny. Wynik głosowania - 10:10. W związku z remisem głosowanie zostało powtórzone. 

Po powtórnym głosowaniu Andrzej Jadach, były prezes fundacji, otrzymał 10 głosów. Na Grzegorza Romaniuka, który tę funkcję sprawował przez ostatnie 4 lata, oddano 11 głosów. Decyzją radnych, to właśnie Romaniuk będzie dalej kierował fundacją. O jego planach, odnośnie kolbuszowskiego sportu, napiszemy w jednym z najbliższych numerów Korso. 

 

Nowe Prezydium Fundacji:

Andrzej Skowroński - Prezydent Rady Fundacji

Krzysztof Kluza - Zastępca Przewodniczącego

Dorian Pik - Sekretarz Prezydium

Bogdan Karkut

Michał Franczyk

Mateusz Mytych

Rafał Kaczanowski

 

Członkowie Zarządu Fundacji:

Andrzej Chmielowski

Łukasz Gniewek 

Józef Jakubczyk 

Stefania Ocimek-Czachor 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (2)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +2 / -0

    PROFESOR

    GRATULACJE!! SUPER PREZES!!

  • 3 lata temu | ocena +5 / -0

    Kolbuszowiak

    Trzymam kciuki za Romaniuka.