Reklama

Reklama

Gmina Cmolas. Jednostka OSP Ostrowy Baranowskie świętowała jubileusz [GALERIA ZDJĘĆ]

Opublikowano: pt, 24 sie 2018 14:51
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

GALERIA W tym roku mija 70. rocznica powstania Ochotniczej Straży Pożarnej w Ostrowach Baranowskich, z tej okazji obchodzono okrągłą rocznicę.

Reklama

Historia OSP Ostrowy Baranowskie sięga 1948 roku.

Okrągłe obchody to okazja do wspomnień zdarzeń i osób, które na przestrzeni lat poświęciły swój czas i pracę na rzecz ostrowskiej straży.

W niedzielę, 12 sierpnia, po mszy świętej odbył się uroczysty przemarsz delegacji  Ochotniczych Straży Pożarnych oraz Orkiestry Dętej MDK w Kolbuszowej.

Na placu przy remizie w Ostrowach Baranowskich zostały wręczone odznaczenia dla druhów OSP Ostrowy Baranowskie za wzorową i nienaganną służbę.

Złoty Medal "Za Zasługi dla Pożarnictwa" otrzymali:

dh Stanisław Rzeszutek

dh Sylwester Czajkowski

dh Władysław Halat

dh Bronisław Zawiślański

Srebrny Medal "Za Zasługi dla Pożarnictwa" otrzymał:

dh Michał Halat

Odznakę "Strażak Wzorowy" otrzymali:

dh Marcin Zieliński

dh Mateusz Parys

dh Patryk Chudzik

dh Kamil Chmielowiec

Złotym Znakiem Związku Ochotniczych Straży Pożarnych Rzeczpospolitej Polskiej został odznaczony dh Karol Ziętek, prezes OSP Ostrowy Baranowskie.


Więcej w aktualnym numerze Korso.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.