Reklama

Szkoła Podstawowa w Kupnie świętowała Dzień Edukacji Narodowej. Nauczyciele i pracownicy z nagrodami [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Wczoraj (czwartek, 13 października) w Szkole Podstawowej im. Jana Pawła II w Kupnie miała miejsce uroczysta akademia z okazji Dnia Nauczyciela. Uczniowie zaprezentowali część artystyczną, a później wręczono nagrody dla nauczycieli oraz pracowników szkoły. 25-lecie dyrektorstwa świętowała również Elżbieta Chmielowiec.

Przed godz. 10 na sali rekreacyjnej w kupieńskiej szkole miała miejsce uroczysta akademia z okazji dnia nauczyciela. Tuż po niej nauczyciele i uczniowie udali się do pobliskiego kościoła na mszę świętą. Zobaczcie zdjęcia z dzisiejszej uroczystości.

Elżbieta Chmielowiec, dyrektor szkoły podstawowej w Kupnie, świętowała także 25-lecie pracy na tym stanowisku. Od uczniów i współpracowników odebrała gratulacje, kwiaty i symboliczny prezent. Wszyscy odśpiewali także gromkie sto lat.

- Jest to bardzo wzruszające. Te 25 lat bardzo szybko minęło. Pracuję w tej szkole od 1 września 1988 roku. Zaczęłam pracę zaraz po studiach, tutaj w naszej szkole, jeszcze w starym budynku. Pomyślałam sobie - może z rok, dwa popracuję, a potem zobaczymy. Nauczycielem jestem 34 lata, a dyrektorem 25 lat. Pomyślicie, jak to długo. To długo, ale szybko minęło i pracowicie. Wielu życzliwych ludzi na swojej drodze spotykałam i nadal spotykam. Razem możemy wiele osiągnąć. Nie zrobiłam tych wszystkich rzeczy sama, tylko razem z uczniami, nauczycielami, rodzicami i całym środowiskiem lokalnym

- powiedziała podczas krótkiego przemówienia dyrektor.

Elżbieta Chmielowiec na koniec podziękowała uczniom w imieniu całego grona pedagogicznego oraz pracowników szkoły. - Mamy piękny dzień. Dziękujemy za wszystkie miłe gesty od rana, za wasze uśmiechy, kwiaty, słodycze - podsumowała.

Należy dodać, że dyrektor otrzymała w tym roku nagrodę Ministerstwa Edukacji i Nauki. Zostanie ona wręczona dzisiaj przez wojewodę w Rzeszowie. Następnie, o godz. 17, w Miejskim Domu Kultury w Kolbuszowej odbędzie się uroczysta gala dla nagrodzonych nauczycieli z powiatu kolbuszowskiego.

Lista nagrodzonych nauczycieli oraz pracowników administracji i obsługi szkoły w Kupnie podczas tegorocznego Dnia Edukacji Narodowej

Nagroda podkarpackiego kuratora oświaty:

 • Anna Marek
 

Nagroda burmistrza Kolbuszowej:

 • Jacek Kret
 

Nagroda dyrektora szkoły:

 • Witold Antosz 
 • Bogusława Bajor 
 • Maria Biestek 
 • Kazimierz Janusz 
 • Anna Marek 
 • Urszula Niezgoda   
 • Bożena Salach   
 • Mariusz Szamraj   
 • Małgorzata Kobylarz 
 • Danuta Ząbczyk  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy