Reklama

Do Raniżowa zjadą się wszyscy sołtysi z powiatu kolbuszowskiego. Zobacz zdjęcia ze zjazdu sołtysów z 2014 roku

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Już w najbliższą sobotę, 14 stycznia, w Raniżowie odbędzie się coroczne noworoczne spotkanie sołtysów z całego powiatu kolbuszowskiego.

Impreza organizowana jest co roku. Za każdym razem organizowana jest ona w innej gminie. Ze względu na pandemię, zjazdy nie były organizowane przez ostatnie dwa lata. 

Ostatni zjazd sołtysów odbył się w Kolbuszowej w 2020 roku. Zdjęcia z tego wydarzenia możesz zobaczyć w artykule: Sołtysi z całego powiatu zjechali do Kolbuszowej |ZDJĘCIA|

Coroczne spotkanie jest okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy oraz do wymiany doświadczeń, które wzbogacają i pomagają w codziennej pracy sołtysa. W tym roku uroczystości zostaną zorganizowane w Raniżowie.

W spotkaniu poza gospodarzami poszczególnych sołectw wezmą udział przedstawiciele władzy na szczeblu parlamentarnym, wojewódzkim, powiatowym oraz gminnym, a także przedstawiciele instytucji wspomagających rolnictwo czy przedstawiciele służb powiatowych.

Uroczystość rozpocznie się mszą świętą w kościele parafialnym w Raniżowie. Dalsza część spotkania będzie miała miejsce w domu weselnym w Raniżowie.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy