Reklama

Sołtysi z całego powiatu zjechali do Kolbuszowej |ZDJĘCIA|

Opublikowano: śr, 22 sty 2020 09:17
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Coroczne spotkanie jest okazją do podsumowania dotychczasowej współpracy oraz do wymiany doświadczeń, które wzbogacają i pomagają w codziennej pracy sołtysa.

W sobotę (18 stycznia) odbył się XIX Zjazd Sołtysów z powiatu Kolbuszowskiego. W tym roku uroczystości zostały zorganizowane w Kolbuszowej. W spotkaniu poza gospodarzami poszczególnych sołectw wzięli udział przedstawiciele władzy na szczeblu parlamentarnym, wojewódzkim, powiatowym oraz gminnym, a także przedstawiciele instytucji wspomagających rolnictwo i przedstawiciele służb powiatowych.

Uroczystość rozpoczęła msza święta w kościele parafialnym pw. Wszystkich Świętych, którą odprawił ksiądz dziekan Lucjan Szumierz. Dalsza część spotkania miała miejsce w budynku Fundacji na Rzecz Kultury Fizycznej i Sportu w Kolbuszowej. Zebranych gości przywitali samorządowcy, którzy do uczestników zjazdu skierowali słowa podziękowania i uznania za pełną zaangażowania i wytrwałości pracę na rzecz lokalnych społeczności.

Po odmówieniu wspólnej modlitwy zgromadzeni podzielili się opłatkiem, złożyli sobie życzenia noworoczne oraz wysłuchali kolęd w wykonaniu Weroniki Kosteckiej.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE