Reklama

Bal Wszystkich Świętych w parafii Niwiska i kolbuszowskiej kolegiacie. Zobacz piękne przebrania dzieci [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

GALERIA Zobacz piękne przebrania dzieci i relację z balu Wszystkich Świętych. W Kolbuszowej i Niwiskach zorganizowano wspólną zabawę.

W czwartek (27 października) odbył się korowód i bal Wszystkich Świętych w kolbuszowskiej kolegiacie. Uczestniczyło w nim blisko 100 dzieci, które przebrały się za świętego lub anioła.

Bal rozpoczął się procesją z placu przed szkołą podstawową numer 1. Korowód ze śpiewem przeszedł ulicami Kolbuszowej do kościoła parafialnego Wszystkich Świętch. Następnie w świątyni parafialnej wspólnie odmówiono różaniec. Dzieci i ich rodzice i opiekunowie, a także organizatorzy balu wspólnie uczestniczyli w Eucharystii.

- Po mszy świętej udaliśmy się do domu wsparcia rodziny na zabawę. Wszyscy wchodziliśmy przez symboliczną bramę. W czasie wspólnej zabawy były konkursy, tańce, gry i wybór najpiękniejszego stroju świętego. Dziękujemy za pomoc rodzicom dzieci, które wzięły udział w balu, za przygotowanie sali i udekorowanie , za przygotowany poczęstunek. Podziękowania składamy harcerzom z hufca Kolbuszowa, za prowadzenie naszej zabawy

- mówią organizatorzy.

Na koniec wspólnej zabawy każdy otrzymał drobne upominki, a ci którzy mieli najpiękniejsze stroje zostali nagrodzeni. Wspólna modlitwa i błogosławieństwo zakończyło wspólną zabawę. 

W parafii Niwiska bal Wszystkich Świętych odbył się w niedzielę (30 października). O godz. 15 wszyscy spotkali się na wspólnej mszy świętej. Następnie pięknie przebrane dzieci razem ze swoimi rodzicami spotkali się w Gminnym Ośrodku Kultury w Niwiskach na wspólnej zabawie z animatorami. Podczas balu były liczne zabawy i konkursy. Wybrano też króla i królową balu. Zapraszamy do galerii zdjęć na fotorelację z zabawy w Niwiskach i Kolbuszowej. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy