Reklama

Pożegnanie maturzystów ze szkół w Kolbuszowej i Weryni [WIDEO]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Pożegnanie maturzystów ze szkół w Kolbuszowej i Weryni [WIDEO] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

EDUKACJA Wychowankowie najstarszych klas szkół średnich w powiecie kolbuszowskich zakończyli naukę w swoich placówkach. Teraz czekają na egzamin maturalny, który rozpocznie się we wtorek (4 maja). Na koniec tego etapu nauki skierowano do absolwentów słowa pożegnania, które zostały nagrane i opublikowane w sieci.

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkół Agrotechniczo-Ekonomicznego w Weryni przygotował nagranie pokazujące, jak abiturienci spędzali czas w murach szkoły. Ponadto, słowa pożegnania do uczniów skierował dyrektor placówki.


ZOBACZ TAKŻE: Nietrzeźwy pracownik w kolbuszowskim supermarkecie

- Zawsze pamiętajcie o swoich korzeniach, o tym skąd pochodzicie, gdzie się kształciliście oraz o wartościach, których was uczono w waszych rodzinach i w tej szkole

- napisał Zbigniew Bogacz, dyrektor ZSA-E w Weryni

 
- W imieniu całej społeczności szkoły życzę wam sił i odwagi, w pokonywaniu trudności na egzaminie maturalnym, oraz trudności w dorosłym już życiu. Egzamin maturalnym niech będzie dla was przepustką na dostanie się na wymarzone studnia lub pojęcia satysfakcjonującej pracy
- takie słowa skierowała z kolei do swoich uczniów Grażyna Pełka, dyrektor Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej:
 
 
 
Życzenia do absolwentów skierowała także kadra Liceum Ogólnokształcącego w Kolbuszowej: dyrektor Dariusz Fus, wicedyrektor Małgorzata Gołębiowska oraz klasa 2cg wraz z wychowawcą Aliną Wlazło i przedstawiciele innych klas. Nagranie przygotował także Samorząd Uczniowski LO im. Janka Bytnara w Kolbuszowej.
 
- Przed wami najważniejszy egzamin - egzamin maturalny. Uważam, że jesteście gotowi do podjęcia tego wyzwania. Pracowaliście na to nie tylko w trakcie nauki zdalnej, ale przez całą dotychczasową edukację. Dziękuję wam za wspólny, niezapomniany czas. Wspomnijcie nas dobrze i pamiętajcie, z jakiego portu wypłynęliście
 
- te słowa do maturzystów skierował dyrektor Dariusz Fus.

KLIKNIJ poniżej na jedno ze zdjęć a otworzy się filmik
 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy