Reklama

Przedszkolaki również włączyły się w akcję Szlachetnej Paczki

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor: | Zdjęcie: Słoneczny Zakątek w Kolbuszowej

Przedszkolaki również włączyły się w akcję Szlachetnej Paczki  - Zdjęcie główne

Przedszkolaki ze "Słonecznego Zakątka" włączyły się w akcję Szlachetnej Paczki. | foto Słoneczny Zakątek w Kolbuszowej

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

EDUKACJA Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Słoneczny Zakątek" w Kolbuszowej włączyły się w akcję Szlachetnej Paczki.

"Szlachetna Paczka" to akcja, dzięki której w niejednym domu kolejne serce będzie się radowało. Osoby samotne, nie pracujące, których sytuacja domowa  nie pozwala na to, żeby kupić coś dla siebie, oprócz podstawowych zakupów, często borykających się z trudnościami losu i liczą każdą złotówką. Zastanawiają się, czy mam kupić chleb, czy zapłacić rachunek, nawet nie marzą o innych rzeczach. 

Dzięki  osobom dobrego serca na twarzach setki ludzi pojawi się uśmiech. Dzieci z Niepublicznego Przedszkola "Słoneczny Zakątek" w Kolbuszowej włączyły się w tę akcję. Każde z nich cieszyło się na swój sposób, opowiadając, co przynieśli z rodzicami. Jedni herbatkę, inni mąkę, cukier, czy ciasteczka. 

Te małe gesty i upominki sprawią, że na twarzach wielu ludzi pojawi się uśmiech w te święta. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy