Reklama

Kursy i szkolenia dla uczniów ze szkoły w Weryni

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: ZSAE w Weryni

Kursy i szkolenia dla uczniów ze szkoły w Weryni - Zdjęcie główne

Dzięki kursom i szkoleniom uczniowie z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni mogą poszerzyć swoje kwalifikacje. | foto ZSAE w Weryni

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

EDUKACJA Już niedługo 52 uczniów z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych w Weryni weźmie udział w kursach i szkoleniach zawodowych. Bez wątpienia udział w tego typu zajęciach wpłynie na rozwój ich umiejętności oraz kwalifikacji zawodowych.

Szkolenia zawodowe realizowane są dzięki udziałowi samorządu Powiatu Kolbuszowskiego w projekcie "Powiat Kolbuszowski stawia na kształcenie zawodowe", współfinansowanym z funduszy Europejskiego Funduszu Społecznego.

Wartość całego projektu wynosi 1 868 867,52 zł, z czego dofinansowanie ze środków UE stanowi 1 588 537,39 zł.

 - Celem kształcenia jest przygotowanie kandydata do pracy w zawodzie księgowego oraz uzyskanie certyfikatu I stopnia w czterostopniowym procesie certyfikacji zawodu księgowego. Czas trwania kursu wynosi 94 godziny - wyjaśniają nauczyciele z ZSAE w Weryni. 

Realizacja tego typu działań jest dużym sukcesem dla szkoły, ale przede wszystkim okazją dla uczniów na zdobycie cennego doświadczenia oraz poszerzenie swojej wiedzy zgodnie ze swoimi zainteresowaniami. 

 

W ramach projektu zorganizowane zostaną następujące kursy i szkolenia:

  •  kurs cukiernika – dla 20 uczniów. Czas trwania kursu wynosi 40 godzin.
  •  kurs barmana – dla 20 uczniów. Czas trwania kursu wynosi 40 godzin.
  •  kurs baristy – dla 20 uczniów. Czas trwania kursu wynosi 40 godzin.
  •  szkolenie ekonomiczne – Podstawy rachunkowości – dla 20 uczniów.
  •  kurs prawa jazdy kat. T – dla 4 uczniów. Kurs uprawnia do kierowania: ciągnikiem rolniczym lub pojazdem wolnobieżnym, zestawem pojazdów składającym się z pojazdu opisanego powyżej i przyczepy (przyczep), pojazdami określonymi dla prawa jazdy kategorii AM. Czas trwania kursu: 50 godzin, w tym 30 h zajęcia teoretyczne, 20 h zajęcia praktyczne).
  •  kurs grafiki komputerowej – dla 8 uczniów.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy