Reklama

Tak w Kolbuszowej Górnej świętowano Dzień Kobiet. Zobacz zdjęcia z 2013 roku [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

DEKADĘ TEMU Dekadę temu (10 marca 2013 roku) mieszkanki Kolbuszowej Górnej spotkały się, ale wspólnie świętować Dzień Kobiet. Do Centrum Kultury Wsi przybyli również panowie, którzy jak się okazało, w tym dniu obchodzili swój dzień.

Panie z Kolbuszowej Górnej spotkały się, aby wspólnie świętować Dzień Kobiet. Impreza zorganizowana w miejscowym domu kultury przez członkinie Koła Gospodyń Wiejskich w Kolbuszowej Górnej. 

Stoły uginały się od pyszności. Gospodynie przygotowały na tę okazję m.in. kolorowy i bardzo owocowy koktajl. 

Tego dnia pani usłyszały wiele życzeń z ust lokalnych samorządowców. Składali je m.in. starosta Józef Kardyś, Marek Opaliński, ówczesny przewodniczący Rady Miejskiej w Kolbuszowej, Michał Karkut, ówczesny sołtys Kolbuszowej Górnej, czy Leopold Machowski, nieżyjący już wieloletni prezes Ochotniczej Straży Pożarnej w Kolbuszowej Górnej. Natomiast poseł Zbigniew Chmielowiec przyniósł coś słodkiego dla każdej z pań. 

Podczas Dnia Kobiet na scenie wystąpili uczniowie z miejscowej szkoły podstawowej. Na gościnny występ do Kolbuszowej Górnej przyjechały też „Prymule” z Mechowca. 

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy