Reklama

Zmarł Edward Wilk, członek zespołu Cmolasianie. "Trudno wyobrazić sobie kolejne próby i występy zespołu bez niego"

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

Zmarł Edward Wilk, członek zespołu Cmolasianie. "Trudno wyobrazić sobie kolejne próby i występy zespołu bez niego" - Zdjęcie główne

Edward Wilk znany był jako Julian. Zmarł w wieku 76 lat.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

ZMARLI Edward Wilk z Cmolasu zmarł w niedzielę, 18 września. Urodził się 23 sierpnia, 1946 roku w Majdanie Królewskim. Przeżył 76 lat.

Śp. Edward Wilk znany nam jako Julian Wilk. - Trudno wyobrazić sobie kolejne próby i występy Zespołu Ludowego Cmolasianie bez niego - pisza pracownicy Samorządowego Ośrodka Kultury w Cmolasie.

Był bardzo aktywny, a jego obecność w Zespole bardzo oczywista.

- Żadna piosenka wykonana przez Zespół nie wybrzmiałaby tak bez Niego, żaden śpiew nie byłby tak donośny. Muzyka i śpiew były Jego pasją, Jego miłością, którą zostawił po sobie, przekazał potomnym…

- wspominają pracownicy SOK Cmolas. 

Zmarł w niedzielę, 18 września. Urodził się 23 sierpnia 1946 roku w Majdanie Królewskim.

fot. SOK Cmolas

Edward Wilk znany był jako Julian. Zmarł w wieku 76 lat. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy