Reklama

Ostatnie pożegnanie mamy księdza Kazimierza Franczaka z Niwisk. Parafia organizuje wyjazd na uroczystości pogrzebowe

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Ostatnie pożegnanie mamy księdza Kazimierza Franczaka z Niwisk. Parafia organizuje wyjazd na uroczystości pogrzebowe - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

ZMARLI W poniedziałek (13 lutego) zmarła Wanda Franczak, mama księdza Kazimierza, proboszcza w parafii pod wezwaniem św. Mikołaja w Niwiskach.

Dzisiaj (13 lutego) smutne wieści ogłosiła diecezja rzeszowska na swojej internetowej stronie. W wieku 82 lat, zmarła śp. Wanda Franczak, mama ks. Kazimierza Franczaka, proboszcza w parafii pw. św. Mikołaja w Niwiskach.

 

 

 

Dla parafian chcących uczestniczyć w ostatniej drodze pożegnania śp. Wandy zorganizowany zostanie transport do Słopnic Górnych na uroczystości pogrzebowe. 

W środę (15 lutego) odbędzie się różaniec w intencji zmarłej o godz. 12:30 w kościele NMP Częstochowskiej w Słopnicach Górnych. Uroczystości pogrzebowe rozpoczną się o godz. 13. Mszy świętej pogrzebowej będzie przewodniczył ks. Bp Kazimierz Górny. Homilię wygłosi ks. Bp Artur Ważny. 

Parafianie, którzy chcą zapisać się na wyjazd i uczestniczyć w ceremonii, mogą zgłaszać się do księdza Mateusza Wojtunia pod numerem telefonu 609 062 541 lub dzwoniąc na numer: 785 663 732, 510 776 261. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy