Reklama

Żytnia w budowie

Opublikowano: wt, 16 sie 2016 05:01
Autor:

Żytnia w budowie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ruszyły prace związane z budową i przebudową dróg w gminie Majdan Królewski. Już wkrótce nowa nawierzchnia powstanie na ulicy Żytniej. Gdzie jeszcze zostanie położony nowy dywanik?

Długo oczekiwana przez mieszkańców ulicy Żytniej w Majdanie Królewskim inwestycja jest już rozpoczęta. Wykonawcą prac zgodnie z rozstrzygniętym przetargiem i podpisaną przez wójta gminy umową jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych „Drokam” z Piaseczna. Realizacja inwestycji obejmuje m.in. prace przygotowawcze i odtworzeniowe trasy o długości 373 metrów, wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego oraz nawierzchni z betonu asfaltowego. Pobocza nowej drogi zostaną także utwardzone kruszywem. Koszt rozbudowy ulicy Żytniej to 68 568, 13 zł.

Więcej w 32 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 5 lat temu | ocena +0 / -0

    Mieszkankamk

    Na drogę zawsze się znajdą pieniądze a na części zamienne do wodociągów już gmina pieniędzy nie ma. Śmiech na sali... najlepiej zostawić ludzi bez wody na weekend... ale tak dalej patrzcie na wspaniale drogi, przecież lepiej żyć w brudzie...