Reklama

Zwycięstwo dla braci

Opublikowano:
Autor:

Zwycięstwo dla braci - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Szkoła Podstawowa w Hadykówce ma powody do dumy. Uczniowie tej placówki wrócili z Wojewódzkiego Konkursu Plastyczno-Teatralnego "Kukła" 2017 z nagrodami.

Finał plastyczno-teatralnych zmagań odbył się w piątek (2 czerwca) w Krasnem. Prawie 200 prac, które wpłynęły na konkurs, oceniło jury w składzie: Wilhelm Woźniak, wójt gminy Krasne, Marian Jachowicz, przewodniczący rady gminy Krasne, Jolanta Nord, aktorka, lalkarka, Elżbieta Winiarska, aktorka oraz Paweł Sroka, instruktor do spraw teatru i plastyki w MOK w Jarosławiu. Komisja postanowił przyznać I miejsce w kategorii lalka dwóm uczniom ze Szkoły Podstawowej w Hadykówce - Szymonowi i Sebastianowi Blicharzom. - Oceniający byli zachwyceni jakością wykonania tych dwóch prac. Wspomnieli też, że podczas ocen chętnie się nimi bawili - zdradza Monika Kosiorowska - Puk, nauczyciel plastyki i opiekun nagrodzonych. Fotografia Bazyliszka wykonana przez jednego z braci stała się nawet motywem przewodnim dyplomu pamiątkowego. 

Więcej w 23 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE