Reklama

Został odznaczony przez prezydenta

Opublikowano: sob, 8 lut 2020 16:09
Autor:

Został odznaczony przez prezydenta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uratował młodego mężczyznę z powiatu kolbuszowskiego, który tonął na Jeziorze Tarnobrzeskim. Za ten czyn został odznaczony przez prezydenta.

Witold Szkutnicki, nauczyciel tarnobrzeskiego Zespołu Szkół im. ks. Stanisława Staszica, 8 stycznia, został odznaczony Medalem za Ofiarność i Odwagę, który wręczył mu Andrzej Duda, Prezydent RP.

Witold Szkutnicki jest nauczycielem wychowania fizycznego i edukacji dla bezpieczeństwa w Zespole Szkół im. ks. Stanisława Staszica w Tarnobrzegu. W sierpniu 2018 roku zareagował na wołanie o pomoc i ocalił życie 21-latkowi z powiatu kolbuszowskiego, który spadł z rowerka wodnego i topił się w Jeziorze Tarnobrzeskim. Na głębokości trzech metrów odnalazł tonącego i stoczył walkę o jego życie, reanimując go i przywracając mu oddech.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE