Reklama

Reklama

Zobacz na co zostanie przeznaczony fundusz sołecki

Opublikowano: sob, 5 paź 2019 10:46
Autor:

Zobacz na co zostanie przeznaczony fundusz sołecki - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy Cmolasu w niedzielę, 22 września, uchwalili swój fundusz sołecki. Na co poszły pieniądze?

Jak poinformował zebranych Krzysztof Sochacki, sołtys Cmolasu, wieś miała do rozdysponowania ponad 40 tys. zł, które przeznaczyła na różne inwestycje do zrealizowania w 2020 roku. 

Najwięcej pieniędzy, bo 12 tys. zł, przeznaczono na oświetlenie przy tzw. drodze Krzywej w Cmolasie, 2,5 tys. zł natomiast na organizację przyszłorocznego festynu. OSP Cmolas na doposażenie swojej jednostki otrzymało 8,5 tys. zł, a KGW oraz zespół Cmolesianie na swoją działalność łącznie ponad 7 tys. zł. Klub Tempo Cmolas otrzymał 6 tys., natomiast na remont dróg przeznaczono 4 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.