Reklama

Zobacz kogo tym razem odwiedziły przedszkolaki

Opublikowano:
Autor:

Zobacz kogo tym razem odwiedziły przedszkolaki  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ramach projektu „Dzieci uczą się ogrodnictwa” realizowanego we współpracy z gminą Kolbuszowa dzieci z Niepublicznego Przedszkola im. Św. Józefa w Kolbuszowej 24 września (wtorek)miały okazję zwiedzić, poznać, zobaczyć i posmakować owoców i warzyw które jeszcze zostały w ogródkach działkowiczów.

Jest to już III edycja projektu organizowanego przez ROD „Prefabet” i większość dzieci poprawnie i z wielkim zaangażowaniem podchodzi o przygotowanych dla nich zadań, mających na celu rozwijanie ich wiedzy ogrodniczej, poprzez proste prace w ogródku działkowym.

Na koniec spotkania nie zabrakło oczywiście wspólnej zabawy i poczęstunku dla wszystkich uczestników.

Prezes ROD „Prefabet” Andrzej Chmielowski przygotował dla wszystkich przedszkolaków małe upominki i wraz z działkowiczami zaprosił na kolejne spotkanie wiosną na którym maluchy będą przygotowywały ziemie i sadziły pierwsze warzywa, aby je później zerwać i zjeść lub przetworzyć.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE