Reklama

Reklama

Zobacz jakie zajęcia artystyczne przygotował MDK

Opublikowano: 31 sierpnia 2020 13:03
Autor:

Zobacz jakie zajęcia artystyczne przygotował MDK  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Miejski Dom Kultury w Kolbuszowej zaprasza do zapoznania się z planowaną ofertą zajęć artystycznych na rok szkolny 2020/2021.

W programie przewidziane są zajęcia wokalne, perkusyjne, taneczne, muzyczne, plastyczne, a także zajęcia zespołów muzycznych i mażoretek. Ponadto istnieje możliwość zapisu na zajęcia Grupy Folklorystycznej Seniorów "Ziemia Kolbuszowska", Teatru im. A. Fredry, Zespołu Ludowego "Górniacy", Orkiestry Dętej oraz Chóru Gospel.

Zajęcia rozpoczną się w październiku i będą prowadzone zgodnie z wytycznymi GIS wydanymi na czas pandemii COVID-19.

Szczegółowe informacje dotyczące programu zajęć oraz zapisów znajdują się na stronie: TUTAJ

Zapisać można się bezpośrednio u prowadzących lub przez telefony kontaktowe MDK Kolbuszowa: 17 2271 - 563 wew. 21 i 24 oraz 609 144 265. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.