Reklama

Znaleźli portfel z pieniędzmi, sprawdź co z nim zrobili

Opublikowano:
Autor:

Znaleźli portfel z pieniędzmi, sprawdź co z nim zrobili - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Młodzi ludzie, którzy wraz z dzieckiem przyjechali w niedzielę na lody, znaleźli pod jedną z ławek portfel z pieniędzmi i dokumentami. Znalezisko przynieśli do dyżurnego kolbuszowskiej jednostki. Policjanci bez trudu ustalili właściciela, który kilka godzin później odebrał swoją zgubę.

W niedzielę po południu do dyżurnego kolbuszowskiej jednostki zgłosiło się młode małżeństwo z dzieckiem. Poinformowali, że będąc na lodach, pod jedną z ławek na kolbuszowskim rynku znaleźli portfel. W portfelu znajdowała się spora kwota pieniędzy oraz dokumenty. Policjanci bez trudu ustalili właściciela i szybko powiadomili go o znalezisku. Zaskoczony, ale szczęśliwy mieszkaniec gminy Dzikowiec, kilka godzin później odebrał swoją własność.

- Uczciwym mieszkańcom gminy Kolbuszowa gratulujemy godnej do naśladowania postawy - zaznaczyła Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik prasowy kolbuszowskiej policji.

Wszystkim natomiast, którzy wybierają się na spacer, czy zakupy funkcjonariusze przypominają o konieczności właściwego zabezpieczania swoich osobistych rzeczy. Niestety nie zawsze zgubione przedmioty, zwłaszcza wartościowe, trafiają na uczciwych znalazców, którzy chcą je zwrócić właścicielom.   

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE