Reklama

Zmodernizowane drogi w Widełce i Domatkowie. Ile kosztowały prace?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Zmodernizowane drogi w Widełce i Domatkowie. Ile kosztowały prace?  - Zdjęcie główne

Zmodernizowana droga gminna w Domatkowie. | foto UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkańcy sołectwa Domatków i Widełka (gmina Kolbuszowa) mogą korzystać z nowych utwardzonych dróg.

Na przełomie roku zakończyła się przebudowa dwóch dróg gminnych znajdujących się w Widełce i Domatkowie. W Widełce przebudowana została droga gminna Widełka-Majdan na odcinku o długości ok. 283 m.

- Zakres robót uwzględniał m.in.: poszerzenie korpusu drogi, wykonanie warstwy podbudowy z kruszywa łamanego i wykonanie nawierzchni z betonu asfaltowego. Ponadto umocnione zostały pobocza oraz wykonana nawierzchnia z destruktu asfaltowego na zjazdach do posesji i drogach bocznych

- wymieniają pracownicy Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej. 

Wartość inwestycji wyniosła ponad 229 tys. zł., a jej wykonawcą jest Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Spółka z o.o. w Mielcu.

W Domatkowie roboty prowadzone były na odcinku ok. 445 m. Tutaj prace również polegały m.in. na: poszerzeniu korpusu drogi, wykonaniu warstwy podbudowy z kruszywa łamanego oraz wykonaniu nawierzchni jezdni z betonu asfaltowego.

Umocniono także pobocza oraz wykonano zjazdy o nawierzchni bitumicznej i tłuczniowej. Wykonawcą inwestycji jest Eurovia Polska S.A. z Kobierzyc, a jej koszt wyniósł ponad 219 tys. zł.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy