Reklama

Zmiany na stanowiskach dyrektorów

Opublikowano: śr, 30 sie 2017 16:12
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI „Zamiast pożegnań, niech płyną słowa, niech piękne będzie dziękowanie za trud, za pracę, za cenne rady, za dobroć i oddanie”.

Pani Elżbieta Mikołajczyk – długoletnia Dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej w związku z zakończeniem kadencji na stanowisku dyrektora, nie przystąpiła ponownie do konkursu, a tym samym zrezygnowała ze stanowiska dyrektora Poradni. Stanowisko dyrektora powierzono pani Dorocie Frankiewicz, która wygrała konkurs.
 
Uroczyste pożegnanie dotychczasowej dyrektor Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Kolbuszowej Elżbiety Mikołajczyk odbyło się podczas sierpniowej sesji Rady Powiatu Kolbuszowskiego (24 sierpnia). Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś podziękował pani Elżbiecie Mikołajczyk za długoletnią, pełną poświęcenia pracę. „W imieniu swoim oraz Samorządu Powiatu Kolbuszowskiego dziękujemy za doskonałe kierowanie placówką i za te wszystkie lata pracy na rzecz wspierania dziecka, rodziny i szkoły na terenie Powiatu Kolbuszowskiego” – mówił Starosta Kolbuszowski podczas sesji. „Dzięki Pani staraniom każde dziecko w powiecie ma szansę na lepszy rozwój społeczny, emocjonalny oraz intelektualny, skuteczniejsze uczenie się, a Pani praca nastawiona zawsze była i jest na wyszukiwanie w nich pozytywnych cech oraz odkrywanie ich możliwości, wedle zasady ...mów dziecku, że jest dobre, że może, że potrafi...”  - dodał Starosta Józef Kardyś.
 
„Przez minione 25 lat, pracując na stanowisku Dyrektora Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, starałam się wykonywać swoje obowiązki najlepiej jak potrafiłam” – zaczęła Elżbieta Mikołajczyk. „Rezygnuję z funkcji dyrektora ale nie z pracy w Poradni”. Na koniec złożyła podziękowania Staroście Kolbuszowskiemu oraz wszystkim osobom, które z nią współpracowały na przestrzeni minionych lat. „Dziękuję Staroście za zrozumienie i wspieranie wszystkich moich działań. Dziękuję wszystkim, z którymi miałam możliwość i dane mi było współpracować za okazaną życzliwość i chęć współdziałania – dodała na koniec Elżbieta Mikołajczyk.

Pani Dorocie Frankiewicz Zarząd Powiatu powierzył kierownicze stanowisko na okres 5 lat. Stery w placówce obejmie 1 września. 

W związku z kończącą się kadencją urzędowania Dyrektora ZST rozstrzygnięto również konkurs na stanowisko Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych im. Bohaterów Września 1939 r. w Kolbuszowej. Kolejne 5 lat ZST pokieruje Pani Grażyna Pełka.
Słowa podziękowania Starosta Kolbuszowski podczas sierpniowej sesji Rady Powiatu skierował również do dotychczasowego Dyrektora ZST Ryszarda Zielińskiego: „W związku z zakończeniem pracy na stanowisku Dyrektora Zespołu Szkół Technicznych w Kolbuszowej w imieniu Samorządu Powiatu Kolbuszowskiego dziękujemy za doskonałe kierowanie placówką oraz kształtowanie umysłów, umiejętności i charakterów młodych pokoleń Polaków” – dodał Starosta. „Kierując Zespołem Szkół Technicznych, skupił Pan wokół siebie fachową i oddaną uczniom kadrę pedagogiczną, a współpracownicy zawsze mogli liczyć na Pana serdeczność, dobre rady i wsparcie w rozwiązywaniu problemów zawodowych i osobistych. Pana bogate doświadczenie, wiedza, przedsiębiorczość i operatywność zaowocowały tym, że Zespół Szkół Technicznych w Kolbuszowej jest dziś placówką spełniającą wszelkie wymogi nowoczesnej szkoły” – dodał na koniec Starosta Kolbuszowski Józef Kardyś
Ryszard Zieliński był bardzo wzruszony podziękowaniami: „Chcę podziękować za te lata pracy na stanowisku dyrektora, które upłynęły w miłej i przyjaznej atmosferze, którą będę długo wspomniał” – mówił podczas sesji Ryszard Zieliński. „Dziękuję za dobrą współpracę panu Staroście oraz Radzie Powiatu” - dodał.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.