Reklama

Reklama

Złożyłeś już wniosek na wymianę kotła?

Opublikowano: 17 października 2019 20:18
Autor:

Złożyłeś już wniosek na wymianę kotła? - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Burmistrz Kolbuszowej informuje, że mieszkańcy gminy Kolbuszowa mogą składać wnioski w uzupełniającym naborze realizowanym w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Podkarpackiego na lata 2014 – 2020 pn.: „Poprawa jakości powietrza w gminie Kolbuszowa – montaż ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania”.

Nabór dotyczy kompletowania listy montowanych kotłów w celu realizacji projektu. W przypadku rezygnacji lub usunięcia osób z listy podstawowej, będzie ona systematycznie uzupełniana nowo przyjętymi wnioskami w zależności od rodzaju dostępnych kotłów. Deklaracja złożona przez mieszkańca zostanie umieszczona na liście podstawowej pod warunkiem, że będzie kompletna, a deklarujący będzie aplikował o kocioł będący w posiadaniu beneficjenta (gminy Kolbuszowa).

W ramach projektu możliwa jest wymiana starych kotłów węglowych na:

 • gazowe kotły kondensacyjne,
 • automatyczne kotły centralnego ogrzewania opalane biomasą.

Nabór uzupełniający wniosków od mieszkańców będzie prowadzony od 17 października 2019r. do 31 marca 2020r. bądź do wyczerpania limitu dostępnych kotłów, przez Referat Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej, w pokoju nr 2, w godz. od 8:00 do 14:30. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +2 / -1

  Kolba

  Jakby zrobili dotację na fotowoltaike to by się nie mogli ogonic od chętnych. A tak to proszą , bo ludzie w starych , nawet ocieplonych domach boją się cen gazu. Obniżyć cenę gazu to każdy automatycznie przejdzie na opalanie gazem.

  • 2 lata temu | ocena +2 / -0

   ?

   Ogrzewanie gazem wychodzi tak samo (lub nawet taniej) niż jak drzewem lub węglem. Ale jak masz kiepsko ocieploną chałupę to nic ci nie pomoże.

 • 2 lata temu | ocena +4 / -0

  Czytelnik

  Wszystko wszystkim jak ktoś nie ma gazu bo sąsiad nie da sie przyłączyć do sieci ?? i z tego co mi wiadomo o złożenie wniosku o wymianę kotła na poszła obca osoba bez znajomości w gminie to powiedziano jej ze nie ma żadnej dotacji dostają ci którzy są blisko koryta!