Reklama

Zgwałcił 22-latkę. Zarzuty dla mieszkańca powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano: pt, 31 lip 2020 10:19
Autor:

Zgwałcił 22-latkę. Zarzuty dla mieszkańca powiatu kolbuszowskiego  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prokuratura Rejonowa w Rzeszowie nadzoruje śledztwo przeciwko Arturowi R. 35-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego jest podejrzany o zgwałcenie mieszkanki Rzeszowa.

Według ustaleń rzeszowskiej prokuratury, do zdarzenia miało dojść w godzinach wieczornych na terenie Rzeszowa. Artur R. pytając o drogę „zwabił” pokrzywdzoną do swojego samochodu.

- Wówczas to, uniemożliwiając jej opuszczenie pojazdu, udał się z nią do jednej z podrzeszowskich miejscowości gdzie, stosując przemoc fizyczną doprowadził ww. pokrzywdzoną do obcowania płciowego

- mówi Paweł Król, rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Rzeszowie.

Gdy młoda kobieta opuściła pojazd, po przewiezieniu jej przez Artura R. z powrotem do Rzeszowa,  o powyższym zdarzeniu poinformowała organy ścigania.

- W wyniku podjętych czynności w dniu 19 lipca 2020 r. Artur R. został zatrzymany, a następnie ogłoszono mu zarzuty gwałtu i bezprawnego pozbawienia wolności. Przesłuchany w charakterze podejrzanego Artur R. przyznał się do zarzucanego czynu i złożył obszerne wyjaśnienia

- dodaje prokurator.

20 lipca Sąd Rejonowy w Rzeszowie zastosował wobec mieszkańca kolbuszowskiego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

Za zarzucane Arturowi R. czyny grozi mu kara do 12 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE