Reklama

Zgłoś Człowieka Roku 2017 Powiatu Kolbuszowskiego [PLEBISCYT]

Opublikowano:
Autor:

Zgłoś Człowieka Roku 2017 Powiatu Kolbuszowskiego [PLEBISCYT] - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa nasz plebiscyt, w którym wybierzemy osobę w sposób wybitny zasłużoną się dla Kolbuszowej lub powiatu kolbuszowskiego. Zwycięzca naszego plebiscytu zostanie uhonorowany Skałką Korso i w przyszłym roku stanie się członkiem Kapituły Konkursowej.

Tytuł Człowieka Roku Powiatu Kolbuszowskiego jest nagrodą za działalność (m.in. społeczną, gospodarczą, samorządową, naukową, kulturalną, sportową i inną) na rzecz miasta i powiatu kolbuszowskiego.

W naszym plebiscycie chodzi o pokazanie ludzi, których (być może) na co dzień  nie dostrzegamy, a bez których nasz region byłby uboższy, bardziej szary, mniej ciekawy. Do plebiscytu nie mogą być nominowani dotychczasowi laureaci ani osoby zmarłe.

Do zgłaszania kandydatów zachęcamy osoby prywatne, instytucje, fundacje i organizacje działające we wszystkich dziedzinach życia (gospodarka, kultura, sport, organizacje pozarządowe itp.) w powiecie kolbuszowski. Jak to zrobić? Należy wyciąć publikowany w Korso Kolbuszowskim kupon do nominacji lub pobrać formularz z portalu korsokolbuszowskie.pl.

Wypełnione w całości zgłoszenie należy przesłać na adres: [email protected], wysłać pocztą do Korso Kolbuszowskie, ul. Obrońców Pokoju 20, 36-100 Kolbuszowa lub przynieść osobiście na wspomniany adres.

Zgłoszenia przyjmujemy do 30 marca do godziny 16. Sylwetki zgłoszonych kandydatów zostaną opublikowane na łamach tygodnika Korso Kolbuszowskie. Wtedy też rozpocznie się głosowanie Czytelników. Szczegóły w załączonym regulaminie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE