Reklama

Zbiórka dla Julki z Domatkowa na rehabilitację i leczenie trwa!

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Zbiórka dla Julki z Domatkowa na rehabilitację i leczenie trwa!  - Zdjęcie główne

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Julia w 25 tygodniu przeszła operacje zamknięcia przepukliny oponowo-rdzeniowej teraz potrzebuje intensywnej rehabilitacji i pomocy wielu specjalistów by mogła kiedyś w miarę normalnie funkcjonować - piszą rodzice dziewczynki.

Dotychczas na rehabilitację i leczenie Julki z Domatkowa (gmina Kolbuszowa) na stronie zrzutka.pl zebrano 14 550 zł. To zaledwie 29 procent z potrzebnej kwoty 50 tys. zł.

Do końca zbiórki pozostało 190 dni.

Julka urodziła się w listopadzie, 2018 roku. Urodziła się z wadą układu nerwowego, której następstwem jest wodogłowie, stopa końsko-szpotawa, pęcherz neurogenny, niedowład kończyn dolnych.

- Dziewczynka wymaga również przyjmowania stałych leków oraz zastosowania środków medycznych, jest już rehabilitowana metodą Vojty i Bobath. Koszt jednej wizyty wynosi od 80 zł do 120 zł

- czytamy na stronie pomocdzieciom.eu.

Jej przyszłość i samodzielne funkcjonowanie w społeczeństwie  zależy od intensywnej rehabilitacji i zaopatrzenie w sprzęt ortopedyczny.

To właśnie dla Julki zbieramy nakrętki, które można przynieść do naszej redakcji mieszczącej się przy ul. Obrońców Pokoju 20 (pierwsze piętro).

Pomóc małej Julce z powiatu kolbuszowskiego możemy, wchodząc na stronę zrzutka.pl.

Link dostępny TUTAJ.

Fot. zrzutka.pl

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy