Reklama

Zawody strażackie w gminie Cmolas. Bezkonkurencyjni okazali się druhowie z Hadykówki [ZDJĘCIA - WIDEO]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (19 czerwca) w Hadykówce odbyły się zawody strażackie Ochotniczych Straży Pożarnych z gminy Cmolas. O pierwsze miejsce w pocie czoła rywalizowało 7 drużyn. Bezkonkurencyjni okazali się gospodarze. Jak poszło pozostałym jednostkom OSP?

W niedzielne popołudnie punktualnie o godz. 15, na stadionie sportowym w Hadykówce, odbyły się gminne zawody pożarnicze. To pierwsze takie zawody w powiecie kolbuszowskim w tym roku. Wzięło w nich udział 7 drużyn męskich. Zachęcamy do obejrzenia galerii zdjęć z dzisiejszych zmagań.

Druhowie wzięli udział w konkurencjach drużynowych oraz ćwiczeniach pożarniczych. Strażacy zmierzyli się m.in. z biegiem z przeszkodami (sztafeta) i rozwinięciu bojowym. Sędziowie będą brali pod uwagę czas i technikę wykonywanych zadań.

Tym razem bezkonkurencyjni okazali się druhowie z OSP Hadykówka, czyli gospodarze niedzielnych zawodów. Tuż za nimi na podium stanęli strażacy z OSP Poręby Dymarskie, a na trzecim miejscu uplasowała się jednostka OSP Cmolas. Jak poszło pozostałym strażom pożarnym? Poniżej znajdziecie tabelę wyników.

Zajęte miejsce oraz liczba zdobytych punktów:

  • 7. OSP Ostrowy Baranowskie - 162,45 pkt
  • 6. OSP Ostrowy Tuszowskie - 133,20 pkt
  • 5. OSP Trzęsówka - 129,12 pkt
  • 4. OSP Jagodnik - 127,30 pkt
  • 3. OSP Cmolas - 121,35 pkt
  • 2. OSP Poręby Dymarskie - 119,65 pkt
  • 1. OSP Hadykówka - 105,50 pkt
 

Zwycięskie rozwinięcie bojowe drużyny z Hadykówki. Autor nagrania: Sylwester Ciemielewski

Za tydzień (26 czerwca) zaplanowano gminne zawody w Niwiskach. We wrześniu natomiast zawody pożarnicze odbędą się w gminie Dzikowiec (4 września) oraz w gminie Kolbuszowa (11 września.). Powiatowe zawody z kolei zaplanowano wstępnie na 18 września.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy