Zawodnicy z Kolbuszowskiego Klubu Karate wrócili z medalami i pucharami

Opublikowano:
Autor:

Zawodnicy z Kolbuszowskiego Klubu Karate wrócili z medalami i pucharami - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCIW niedzielę, 8 grudnia, w hali sportowej w Zespole Szkół Ogólnokształcących i Zawodowych im. Jana Pawła II w Gromniku odbył się kolejny Turniej Ligi Karate Shinkyokushin.

- Były to ostatnie zawody tego cyklu w tym roku, a jednocześnie finał ligi - informuje Marcin Jemioło.

Organizatorem zawodów był Młodzieżowy Klub Karate Shinkyokushin w Gromniku. W turnieju wystartowało 126 adeptów karate z terenu województwa podkarpackiego i małopolskiego, którzy rywalizowali w konkurencji kata oraz kumite.

Kolbuszowski klub reprezentowało dziesięciu zawodników: Jakub Bryk, Jakub Bąba, Jakub Selwa, Maciej Rzeszutek, Kamil Jeż, Piotr Strzępka, Dawid Świątek, Seweryn Posłuszny, Aleksander Sudoł i Mateusz Sudoł.

Zawodnicy z Kolbuszowskiego Klubu Karate zdobyli w sumie 10 medali. Podczas tego wydarzenia zostały wręczone także puchary za cały cykl zawodów. Zawodnicy z Kolbuszowej zdobyli ich 10.