Reklama

Zawodnicy kolbuszowskiej Tiki-Taki zapunktowali przed obozem. Wystartowali w biegu na 5 km w Dukli

Opublikowano:
Autor:

Zawodnicy kolbuszowskiej Tiki-Taki zapunktowali przed obozem. Wystartowali w biegu na 5 km w Dukli  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do niedzieli (15 lipca) na obozie w Zakopanem pracować będzie dziesiątka wychowanków kolbuszowskiej Tiki-Taki. Nasi przyjechali tam w niedzielę, 8 lipca.

Osiem dni pod okiem trenera Bogdana Karkuta spędzą tam Arek Rajpold, Szymon Zięba, Eryk Burkiewicz, Monika Węgrzyn, Magda Niemczyk, Karolina Jamróz, Natalia Antkiewicz, Dominika Zięba, Karolina Czachor i Wiktoria Wrońska.

Karkut, Zięba, Rajpold i Węgrzyn dzień przed wyjazdem do Małopolski powalczyli w biegu w Dukli. Nasi wystartowali na dystansie 5 km. Pierwszy w kategorii open był Szymon, Arek zajął trzecie miejsce, ich trener był czternasty. Monika Węgrzyn wśród kobiet była druga.

- Zrobiliśmy sobie przetarcie przed obozem. Miały być górki, bo taki był profil trasy, a okazało się, że były tylko dwa lekkie podbiegi, a reszta terenu płaska i z górki. Trochę byliśmy zawiedzeni – oceniał trener. Warto podkreślić, że Monice udało się przełamać barierę czasową i uzyskała czas poniżej 20 minut (19,31), uległa jedynie Sabinie Lizis – mistrzyni Polski w biegach narciarskich i biegach górskich. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE