Reklama

Zapisz się do "Lasoskich korzeni"!

Opublikowano: pt, 24 lip 2020 12:26
Autor:

Zapisz się do "Lasoskich korzeni"! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwają zapisy uczestników projektu ,,Lasoskie korzenie". Zgłoszenia można dokonać wyłącznie drogą elektroniczną poprzez formularz lub wysyłając maila na adres [email protected]

  ,,Lasoskie korzenie” – tak brzmi nazwa projektu, jaki Stowarzyszenie na Rzecz Promocji Kultury Tradycyjnej ,,Życie z Przytupem” realizuje w ramach programu ,,Bardzo Młoda Kultura”.  Podczas realizacji projektu partnerem jest Publiczna Szkoła Podstawowa im. Marii Konopnickiej w Komorowie. Koordynatorem projektu jest Łukasz Sędyka, a współkoordynatorem z ramienia szkoły dyrektor szkoły pani Ewa Łeptuch. 

- Uczestnicy projektu będą zdobywać wiedzę i umiejętności podczas różnorakich zajęć, prowadzonych przez doświadczonych instruktorów i znawców kultury lasowiackiej w przeciągu trzech miesięcy - wyjaśniają organizatorzy. 

Zajęcia prowadzone będą w formie warsztatów, ale też wycieczki, czy  spotkania przy ognisku. Będzie to sześć spotkań, głównie w czasie weekendu. Szczegółowy harmonogram zostanie przedstawiony uczestnikom projektu podczas pierwszego spotkania. W czasie wszystkich zajęć uczestnikom zapewnimy napoje i drobny poczęstunek. Na wycieczce oprócz napojów, przewidziane jest pieczenie kiełbasek, a na spotkanie podsumowujące projekt, przygotowane zostaną potrawy o charakterze regionalnym.

Ponadto uczestnicy projektu wszystkie materiały potrzebne na warsztaty otrzymają za darmo, a na zakończenie projektu otrzymają upominki i dyplomy. Na prośbę partnera projektu, uroczystość podsumowania zaplanowano z udziałem rodziców dzieci biorących udział w projekcie, pań z miejscowego koła gospodyń wiejskich i innych zainteresowanych tematem osób. 

Po więcej informacji zapraszamy   TUTAJ.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE