Reklama

Zamknięty fragment jednej z ulic w Kolbuszowej. Jest prośba do mieszkańców [MAPA]

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek (12 kwietnia) realizowany będzie kolejny etap prac na ulicy Witosa w Kolbuszowej. Część drogi zostanie zamknięta.

Urząd Miejski w Kolbuszowej poinformował dzisiaj (9 kwietnia), że od poniedziałku wykonawca przebudowy drogi planuje rozpoczęcie robót związanych z wykonaniem podbudowy pod nawierzchnię asfaltową. 


ZOBACZ TAKŻE: Mini obwodnica Kolbuszowej zamknięta. Do kiedy?

- Zakres robót obejmuje odcinek drogi od skrzyżowania z ul. Piłsudskiego do posesji nr 16. Roboty będą wykonywane na całej szerokości jezdni.
W związku z powyższym mieszkańców nieruchomości ul. Witosa nr 1, 3, 6, 8, 10, 11, 12, 16 oraz ul Piłsudskiego nr 44 prosimy o pozostawienie samochodów w miejscu umożliwiającym swobodny wyjazd

- apelują przedstawiciele magistratu.

Na ten czas wykonana zostanie tymczasowy objazd w kierunku ul. Siedmiograj.

- Mieszkańców ul. Witosa nr 13, 17, 19, 22A, 23, 24 oraz ul. Rataja nr 7, 8, 9, 10 prosimy o korzystanie z objazdu. Prosimy o cierpliwość i wyrozumiałość

- dodają kolbuszowscy urzędnicy.

Utrudnienia potrwają najprawdopodobniej do 26 kwietnia.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy