Reklama

Zabrali ponad 80 ton azbestu

Opublikowano: sob, 18 sty 2020 09:17
Autor:

Zabrali ponad 80 ton azbestu  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Majdańscy urzędnicy przedstawili informację o przeprowadzonej na terenie gminy w 2019 roku zbiórce odpadów zawierających azbest.

Zadanie to zostało zrealizowane dzięki dwóm dofinansowaniom. Pierwsza z dotacji pochodziła z Narodowego Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej, druga - z Wojewódzkiego Funduszu  Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.

 Całkowita wartość zadania wyniosła 25 tys. 499 zł 98 gr, w tym:  dofinansowanie z NFOŚiGW – 12 749,99 zł, dofinansowanie z WFOŚiGW – 8 924,99 zł, wkład własny gminy - 3 825,00 zł.

 Z terenu Gminy Majdan Królewski zostało odebranych 82,258 ton materiałów zawierających azbest.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +1 / -0

    gosc

    Nie było zadnyh ogłoszen ze przyjmuja produkty azbestowe