Reklama

Z REGIONU. Uwięzili kuriera w Rzeszowie. Wcześniej go okradli

Opublikowano:
Autor:

Z REGIONU. Uwięzili kuriera w Rzeszowie. Wcześniej go okradli  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do zdarzenia doszło początkiem lipca w Rzeszowie, w jednym z mieszkań przy ul. Krakowskiej. Jak ustalono, kurier miał dostarczyć pod ten adres przesyłkę.

W mieszkaniu przebywało dwóch mężczyzn.

- W pewnej chwili zagrozili kurierowi, że użyją gazu i pałki i zażądali od niego oddania przesyłki, skanera i telefonu. Mężczyzna obawiając się spełnienia gróźb, oddał im żądane przedmioty. Następnie sprawcy wyszli z mieszkania zamykając w nim kuriera. Zostawili mu klucz, którym jednak nie mógł otworzyć drzwi - informują rzeszowscy policjanci. 

Mężczyzna z mieszkania wydostał się przechodząc przez okno w kuchni i kolejne balkony, po czym zawiadomił policję.  

Sprawcami okazali się dwaj 26-letni mieszkańcy powiatu jarosławskiego. Jeden z nich został zatrzymany. - Podczas wyjaśniania sprawy okazało się, że mężczyźni okradli również mieszkanie, które wynajmowali. Zabierając lodówkę, kuchenkę elektryczna i 4 półki. Wartość strat w tym przypadku to ponad 2 tys. złotych - zaznaczają mundurowi z Komendy Miejskiej Policji w Rzeszowie. 

Mężczyzna usłyszał zarzuty rozboju i kradzieży. Wobec 26-latka, sąd zastosował areszt tymczasowy na 3 miesiące. Policjanci ustalili tożsamość drugiego ukrywającego się mężczyzny. W toku prowadzonych czynności ustalono, że mężczyźni mogli popełnić jeszcze inne przestępstwa. Teraz wyjaśniane są okoliczności tych zdarzeń.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE