Reklama

Z regionu. Seks, tańce erotyczne i alkohol wzamian za ochronę

Opublikowano: wt, 1 wrz 2020 13:49
Autor:

Z regionu. Seks, tańce erotyczne i alkohol wzamian za ochronę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Prokurator oskarżył sześć osób m.in. o przestępstwa o charakterze korupcyjnym oraz przekroczenia uprawnień przez funkcjonariuszy publicznych. Byłym funkcjonariuszom CBŚP grozi kara nawet do 10 lat pozbawienia wolności. Prokurator zarzucił każdemu z oskarżonych tworzenie tzw. „parasola ochronnego” w zamian za usługi seksualne, tańce erotyczne i alkohol.

Śledztwo związane jest z funkcjonowaniem agencji towarzyskich “Olimp” w Rzeszowie i “Imperium” w Świlczy. Ich właściciele Aleksiej R. i Jewgenij R. (skazani prawomocnym wyrokiem Sądu Okręgowego w Tarnowiekorumpowali funkcjonariuszy CBŚP i CBA w zamian za spokojne prowadzenie agencji.

- Materiał dowodowy, zgromadzony podczas śledztwa, obejmuje kilkaset tomów akt jawnych i niejawnych. Część jawna aktu oskarżenia obejmuje 164 strony, natomiast uzasadnienie aktu oskarżenia o klauzuli „ściśle tajne” sporządzone zostało na 633 stronach.


- informuje Prokuratura Krajowa. 

Prokurator oskarżył sześciu funkcjonariuszy publicznych o  CZYTAJ DALEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.