Reklama

Z regionu. Młodzi mężczyźni z narkotykami

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum

Z regionu. Młodzi mężczyźni z narkotykami  - Zdjęcie główne

foto Archiwum

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci ogniwa patrolowego ujawnili narkotyki w samochodzie, w którym znajdowało się trzech mężczyzn. Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut posiadania i udzielania narkotyków jednemu z nich. Za popełnione przestępstwo grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Podczas patrolu, uwagę funkcjonariuszy ogniwa patrolowego zwrócił seat, który stał zaparkowany w zaciemnionym miejscu, przy ulicy Inwestorów w Mielcu. Policjanci podjęli interwencję wobec trzech mężczyzn znajdujących się w samochodzie. Okazali się nimi 16,19 i 22-letni mieszkańcy gminy Tuszów Narodowy. Młodzi mężczyźni nie potrafili jednoznacznie wskazać, po co przyjechali do Mielca i co robią w tym miejscu. Ich zachowanie wzbudziło podejrzenia policjantów, przypuszczali, że mają oni coś do ukrycia. W trakcie sprawdzania, w samochodzie funkcjonariusze znaleźli i zabezpieczyli „nerkę” z kilkoma woreczkami strunowymi z zawartością białej substancji.

 - Mężczyźni zostali zatrzymani w policyjnym areszcie, ponieważ żaden z nich początkowo nie przyznawał się, do kogo należy saszetka. Biały proszek znajdujący się w woreczkach strunowych został poddany badaniu narkotesterem, który potwierdził, że zabezpieczona substancja to amfetamina - przekazał rzecznik prasowy KPP w Mielcu. 

Zebrany materiał dowodowy pozwolił przedstawić zarzut udzielania osobie małoletniej i posiadania narkotyków 19-letniemu mężczyźnie. Za popełnione przestępstwo podejrzanemu grozi mu kara do 8 lat pozbawienia wolności.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy