Reklama

Z REGIONU. Hotel Polski z Mielca miejscem wybranym na kwarantannę indywidualną

Opublikowano: pt, 20 mar 2020 16:04
Autor:

Z REGIONU. Hotel Polski z Mielca miejscem wybranym na kwarantannę indywidualną - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Powiat mielecki wybrał hotel na kwarantannę indywidualną. W Mielcu jest to Hotel Polski.

Kwarantanna indywidualna powinna się co do zasady odbywać w miejscu zamieszkania osoby, która powinna ją przejść. 
Jednak z wielu względów, między innymi z tego, że w domu są osoby z grupy ryzyka: chore, po przeszczepach, mające inne schorzenia i w razie zakażenia wirusem mogą źle znieść powikłania, wskazane jest, żeby osoba poddana kwarantannie odbywała ją poza swoim miejscem zamieszkania.

Starostwo powiatowe do kwarantanny poza miejscem zamieszkania wyznaczyło Hotel Polski przy ulicy Biernackiego 12 w Mielcu.

 - Mamy w Mielcu wyznaczony hotel, który przyjmie na kwarantannę indywidualną osoby chcące z takiego rozwiązania skorzystać. Trzeba jednak jasno powiedzieć, że taka kwarantanna jest odpłatna, ale warunki i ceny są bardzo dobre. Osoby takie mają zapewnione trzy posiłki dziennie dostarczane pod drzwi - mówi starosta powiatu mieleckiego Stanisław Lonczak.

Wszyscy chętni, którzy chcieliby skorzystać z kwarantanny w Hotelu Polskim proszeni są o kontakt telefoniczny pod numerem 17 788 86 66 lub przez e-mail: [email protected]

Poszczególne samorządy i poszczególne gminy będą finansować lub współfinansować pobyt na kwarantannie w hotelu osobom, które mają niskie dochody.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE