Reklama

Z PODKARPACIA. Znęcał się nad swoją rodziną

Opublikowano: śr, 6 maj 2020 14:50
Autor:

Z PODKARPACIA. Znęcał się nad swoją rodziną  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podejrzany w ubiegłym tygodniu podpalił pokój w domu, w którym mieszkał wraz z rodziną. Mężczyzna usłyszał zarzut narażenia na bezpośrednie narażenie życia swoich domowników oraz zarzut znęcania się nad rodziną.

Do pożaru doszło w ubiegły poniedziałek wieczorem w Woli Wadowskiej. Jak ustalili policjanci, 54-letni mężczyzna próbował targnąć się na swoje życie, podpalając pokój w domu, w którym przebywał, następnie wbił sobie ostre narzędzie w okolicę brzucha. Wezwane przez członków rodziny służby ratunkowe, udzieliły mężczyźnie pomocy.

W chwili zatrzymania mężczyzna był pod wpływem alkoholu. Kolejnego dnia, gdy wytrzeźwiał usłyszał zarzuty narażenia na bezpośrednie narażenie życia swoich domowników oraz znęcania się nad rodziną. W rozmowie z policjantami mężczyzna tłumaczył, że był nietrzeźwy i nie pamięta okoliczności zdarzenia.

Prokuratura Rejonowa w Mielcu, na podstawie zebranego przez funkcjonariuszy materiału dowodowego, podjęła decyzję o środkach zapobiegawczych dla mężczyzny w postaci dozoru policyjnego oraz nakazu opuszczenia lokalu zajmowanego wspólnie z pokrzywdzoną rodziną.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE