Reklama

Z PODKARPACIA. Zebrali na jej leczenie 4 miliony złotych. Zmarła w święta

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Zebrali na jej leczenie 4 miliony złotych. Zmarła w święta - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Historię nastoletniej Gabrysi Dzimiry z Podkarpacia zna niemal każdy Polak. Jej rodzina starała się nagłośnić sprawę zbiórki czterech milionów złotych na jej operację, jak tylko mogła. Tę olbrzymią kwotę udało się zebrać. Niestety, Gabrysi nie udało się przeżyć...

Gabrysia Dzimira cierpiała na bardzo rzadką i skomplikowaną wadę serca. Jak się dowiedzieliśmy, przypadek Gabrysi był jedyny w Polsce. Polega na tym, że organizmowi brakuje tlenu, krew utlenowana z odtlenowaną miesza się. 15-latka nie znała innego życia, jak tego w chorobie, zmęczeniu, większość czasu spędzając w domu. Jej chore serce i płuca nie dawały już czasem rady.

Wszyscy wiedzieli, że jedyny ratunek to wyjazd do Stanów Zjednoczonych Ameryki, by poddać się skomplikowanej operacji. Gabrysia bardzo się jej bała, ale wiedziała, że nie ma wyjścia. Przeżywała całą tę sytuację, w programach telewizyjnych jej mama wielokrotnie powtarzała, że Gabrysia marzyła(...)
  CZYTAJ WIĘCEJ >>  

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE