Reklama

Z PODKARPACIA. Wyzywali i zaatakowali policjantów, którzy przyjechali na interwencję

Opublikowano: wt, 21 maj 2019 10:07
Autor:

Z PODKARPACIA. Wyzywali i zaatakowali policjantów, którzy przyjechali na interwencję - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Za naruszenie nietykalności cielesnej oraz znieważenie funkcjonariuszy publicznych odpowiedzą 37 i 38-letni bracia, mieszkańcy powiatu przemyskiego. Mężczyźni wyzywali i zaatakowali policjantów, którzy przyjechali na interwencję w związku z zakłócaniem porządku publicznego. Policjanci zatrzymali sprawców. Obydwaj usłyszeli już zarzuty. Za swoje zachowanie odpowiedzą przed sądem.

W piątek, 17 maja o godz. 16.25, oficer dyżurny Komendy Miejskiej Policji w Przemyślu otrzymał telefoniczne zgłoszenie, że do drzwi jednego z mieszkań przy ul. Grunwaldzkiej w Przemyślu dobija się agresywny mężczyzna, który dodatkowo awanturował się na klatce schodowej. Po przybyciu na miejsce patrol zastał dwóch mężczyzn, kłócących się ze sobą. Obydwaj byli pobudzeni i agresywni, nie reagowali na pouczenia policjantów wzywające ich do zachowania zgodnego z prawem. W trakcie prowadzonej interwencji jeden z mężczyzn stawał się jeszcze bardziej agresywny, zaczął grozić funkcjonariuszom.

Podczas obezwładniania szarpał i kopał policjantów. Drugi próbował siłą odciągać awanturnika od funkcjonariuszy, używając przy tym wulgarnych słów.

Sprawcy zostali zatrzymani i osadzeni w policyjnym areszcie. Są to bracia, mieszkańcy powiatu przemyskiego, w wieku 38 i 37 lat. W sobotę mężczyźni zostali przesłuchani i usłyszeli zarzuty dotyczące naruszenia nietykalności cielesnej oraz znieważenia policjantów. Za te przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE