Reklama

Z PODKARPACIA. Ukradł rower, bo nie chciało mu się nieść zakupów

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Ukradł rower, bo nie chciało mu się nieść zakupów  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek policjanci zatrzymali mężczyznę, który dwa dni wcześniej ukradł rower, stojący przy sklepie w Nisku. Sprawcę kradzieży rozpoznała pracownica sklepu. Mężczyzna ukradł jednoślad ponieważ, jego własny zepsuł się w drodze do sklepu i nie miał czym zawieść zakupów do domu.

Moment kradzieży roweru został zapisany na monitoringu. Sprawca, który wyprowadził rower z niezabezpieczonego pomieszczenia gospodarczego sklepu, był znany obsłudze. Czasami robił w sklepie zakupy, jednak pracownice nie wiedziały, gdzie mieszka. 

Sprawca kradzieży po dwóch dniach wrócił do sklepu na zakupy, lecz innym rowerem. Ekspedientka rozpoznała go i szybko powiadomiła policję. Mężczyzna został zatrzymany. Od razu przyznał się do kradzieży. W poniedziałek (17 czerwca) w drodze do sklepu zepsuł mu się rower, więc po zakupach zostawił swój, a wziął rower pracownicy sklepu.

- Skradziony rower trzymał na swoim podwórku. Stał w szopie za domem, przykryty słomą i kocem. Rower wartości blisko 2 tys. złotych, w nienaruszonym stanie wrócił do właścicielki - wyjaśnił rzecznik prasowy z KPP w Nisku.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE