Reklama

Z PODKARPACIA. Tragiczny wypadek. Zginął 5 metrów pod ziemią

Opublikowano: ndz, 22 gru 2019 12:39
Autor:

Z PODKARPACIA. Tragiczny wypadek. Zginął 5 metrów pod ziemią  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W piątek, 20 grudnia, w miejscowości Odrzechowa 59-letni mężczyzna podczas prac budowlanych został przysypany ziemią.

Około godziny 11 służby zostały powiadomione o zdarzeniu podczas prac przy budowie studni. Na miejscu znaleźli się goprowcy, ratownicy medyczni, strażacy oraz śmigłowiec LPR-u. Natychmiast rozpoczęli akcję ratunkową i poszukiwania 59-letniego mężczyzny, który znalazł się na głębokości 5 metrów przysypany ziemią.

Służby ratownicze były w pełnej gotowości, a dwoma koparkami próbowano jak najszybciej wydrążyć drogę, aby pomóc zasypanemu mężczyźnie. Liczyły się każde sekundy. W użyciu były  kamery wziernikowe i georadar. Im dłużej trwała akcja, tym dochodziło do kolejnych osuwisk. Niestety, pomimo intensywnej, 3-godzinnej akcji ratowniczej, mężczyzna nie żył już w momencie kiedy udało się do niego dostać.

Ciało 59-latka zostanie...

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE