Reklama

Z PODKARPACIA. Tragiczny finał poszukiwań 63-latka. Ciało znaleziono w rzece

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Tragiczny finał poszukiwań 63-latka. Ciało znaleziono w rzece - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci i strażacy od wczorajszego popołudnia (sobota, 28 grudnia) prowadzili poszukiwania 63-letniego mieszkańca powiatu ropczycko-sędziszowskiego, który w piątek (27 grudnia) wyszedł z domu i nie powrócił.

Wczoraj do późnego wieczora mężczyzny poszukiwało kilkadziesiąt osób. Dziś, niedziela, 29 grudnia, po wznowieniu poszukiwań odnaleziono jego ciało w rzece Wielopolce.

Jak informuje Podkarpacka Policja, w sobotę po południu ropczyccy policjanci zostali powiadomieni o zaginięciu 63-letniego mieszkańca Skrzyszowa. Ostatni raz mężczyzna widziany był dzień wcześniej, w piątek około południa. 63-latek wyszedł z domu na spacer i nie powrócił.

Policjanci wspólnie ze strażakami PSP i OSP rozpoczęli poszukiwania. W działania zaangażowanych było w sumie kilkadziesiąt osób. Na miejsce skierowano także przewodnika z psem tropiącym. Prowadzący poszukiwania sprawdzali rejon pobliskiej rzeki Wielopolka. Do godz. 22 przeszukiwano brzeg rzeki. Późnym wieczorem działania zostały przerwane. Dziś rano, po wznowieniu poszukiwań, strażacy prowadzili je z wykorzystaniem pontonów. Przed godz. 11 poszukiwacze odnaleźli w rzece Wielopolce ciało zaginionego 63-latka i wydobyli je na brzeg - relacjonuje policja.

Trwa wyjaśnianie okoliczności i przyczyn śmierci mężczyzny.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE