Reklama

Z PODKARPACIA. Próba samobójcza w noc wigilijną. Kobieta spadła do wody z dużej wysokości

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Próba samobójcza w noc wigilijną. Kobieta spadła do wody z dużej wysokości  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W poniedziałek, 24 grudnia, w godzinach wieczornych ratownicy GOPR Bieszczady otrzymali zgłoszenie mówiące o próbie samobójczej w miejscowości Wetlina.

Jak się okazało kobieta wyszła z domu w mroźną, zimową noc bez butów i bardzo lekko ubrana. Udała się w kierunku urwiska nad rzeką skąd spadła do wody.

Ponieważ dojazd ze stacji ratunkowej w Ustrzykach Górnych trwałby dość długo o pomoc poproszono ratowników mieszkających w Wetlinie. Miejscowi ratownicy wraz z dwójką mieszkańców Wetliny przetransportowali kobietę w bezpieczne miejsce.

Pomimo upadku z dużej wysokości badanie urazowe nie wykazało poważnych dolegliwości natomiast parametry życiowe i znaczna hipotermia wymagały szybkiego transportu do szpitala.

Ratownicy przetransportowali poszkodowaną w umówione miejsce spotkania z Zespołem Ratownictwa Medycznego, gdzie przekazali pacjentkę załodze pogotowia. Akcję zakończono około godziny 21.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE