Reklama

Z PODKARPACIA. Porzucił suczkę i siedem szczeniaków na przystanku

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Porzucił suczkę i siedem szczeniaków na przystanku - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do zdarzenia doszło w połowie września w Nowosielcu. Policja ustaliła już kto to zrobił.

Uwagę mieszkańca Nowosielca (gm. Nisko) zwróciło ciągłe szczekanie psa. Kiedy wyjrzał przez okno, na przystanku zauważył psa, a obok chodzące po trawie szczeniaki. Świadek zadzwonił na policję. Na miejsce został wezwany weterynarz, który zaopiekował się zwierzętami.

Policjanci rozpoczęli poszukiwania sprawcy porzucenia. Pies na obroży miał znaczek z numerem szczepienia, więc zaczęli od ustalenia gabinetu weterynaryjnego. Lekarz podał, kto zgłosił się na szczepienie z suczką.

- W trakcie przesłuchań osób mogących posiadać informacje na temat porzucenia czworonogów, funkcjonariusze ustalili mężczyznę odpowiedzialnego za wywiezienie psów z domu. Okazał się nim być syn właścicielki. Stwierdził, że w domu jest za dużo psów. Wieczorem wywiózł suczkę ze szczeniakami do Nowosielca i pozostawił je w kartonowym pudle na przystanku - informują funkcjonariusze z KPP w Nisku.

Mieszkaniec Niska w trakcie przesłuchania przyznał się i dobrowolnie poddał karze.


Fot. KPP Nisko

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE