Reklama

Z PODKARPACIA. Pobił go prawie na śmierć. Teraz chce kasacji wyroku |FOTO FILM|

Opublikowano: wt, 14 sty 2020 18:54
Autor:

Z PODKARPACIA. Pobił go prawie na śmierć. Teraz chce kasacji wyroku |FOTO FILM| - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pęknięta w kilku miejscach czaszka, połamane żebra i ręka, rozległy obrzęk pourazowy mózgu oraz krwiak przymózgowy - z tym wszystkim musiała zmagać się ofiara Krzysztofa Z., ps. "Cyklop". Michał do dziś pozostaje na rencie. Wyrok w sprawie jego pobicia zapadł - cztery lata więzienia, ok. 54 tys. zł odszkodowania. Cyklop chce jednak kasacji wyroku.

Krzysztof Z., ps. "Cyklop" dopadł Michała Juchę (pokrzywdzony wyraził zgodę na upublicznienie wizerunku) w nocy z 12 na 13 sierpnia 2016 roku pod barem z zapiekankami i tam brutalnie go pobił

Ja prawie zmarłem.

- mówi Michał Jucha (poszkodowany pozwolił na upublicznienie wizerunku), którego obrażenia były naprawdę przerażające. Policja nie mogła ustalić miejsca pobytu Cyklopa. Poszukiwania trwały dwa lata - w tym czasie Michał Jucha postanowił(...)
   CZYTAJ WIĘCEJ, ZOBACZ FILM I ZDJĘCIA >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE