Reklama

Z PODKARPACIA. Kradzionymi autami chcieli przejechać granicę

Opublikowano:
Autor:

Z PODKARPACIA. Kradzionymi autami chcieli przejechać granicę - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ukraińcy próbowali przewieźć przez granicę naszego państwa skradzione samochody. Oba zatrzymane pojazdy miały przerobione numery identyfikacyjne.


W czwartek, 25 lipca, około południa na przejściu granicznym w Korczowej zatrzymano samochód osobowy marki MERCEDES model  SPRINTER CDI. Pojazdem na ukraińskich numerach rejestracyjnych kierował 38-letni obywatel Ukrainy. Podczas kontroli szczegółowej pojazdu stwierdzono ingerencję osób nieuprawnionych w pole numerowe nadwozia.  Szacunkowa wartość mercedesa to 25 tys. zł

Kilka godzin później, na tym samym przejściu granicznym zatrzymano Volkswagena LT35, na ukraińskich numerach rejestracyjnych. Pojazdem kierował 20-letni  obywatel Ukrainy. W trakcie sprawdzeń numeru identyfikacyjnego okazało się, że element konstrukcyjny na którym naniesione jest pole numerowe VIN został zamieniony i przeniesiony z innego pojazdu.

Zgodnie z procedurą, kierowcy oraz zatrzymane pojazdy zostały przekazane policji w Radymnie.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE