Reklama

Z dwulatkiem przed bramką

Opublikowano: ndz, 30 lip 2017 15:57
Autor:

Z dwulatkiem przed bramką - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Uchwalenie pierwszego regulaminu korzystania z placów zabaw nie przyszło radnym tak łatwo. Samorządowcy wykreślali przepisy, dopisywali nowe, ostro dyskutowali. Co z tego wynikło?

Na terenie gminy w tej chwili działa już kilka placów zabaw. Ogólnodostępne obiekty, które powstały na gruntach będących własnością gminy Cmolas, znajdują się w Cmolasie przy zespole szkół oraz przy niepublicznym przedszkolu, w Trzęsówce przy stadionie sportowym, Ostrowach Tuszowskich przy szkole podstawowej, Ostrowach Baranowskich przy szkole podstawowej, Hadykówce przy domu strażaka i Jagodniku przy niepublicznej szkole podstawowej. Chociaż przed wejściem na te obiekty umieszczone były tablice z zasadami odpowiedniego zachowywania się, to jednak nie były one zatwierdzone przez radę gminy. W końcu postanowiono, że należałoby uchwalić jeden, wspólny dla wszystkich regulamin korzystania z placów zabaw. Temat pojawił się na ostatniej sesji (27 czerwca) i wywołał ożywioną dyskusję wśród samorządowców.

Więcej w 30 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 4 lata temu | ocena +0 / -0

    Turysta

    Niech pilnuje ten, co ma klucz od bramki.